اردوی نخبگان فرهنگی جوان در چناران - اخلمد / اخلومد


اخلمد / اخلومد

منطقه ای سر سبز از رشته کوه های بینالود


دبیر اجرایی اوقات فراغت چناران:
اردوی نخبگان فرهنگی جوان در چناران برگزار شد

خبرگزاری فارس: دبیر اجرایی اوقات فراغت اداره تبلیغات اسلامی چناران از برگزاری اردوی نخبگان هسته‌های فرهنگی جوان این شهرستان در منطقه ییلاقی اخلمد خبر داد.

روح‌الله عرفانی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در چناران اظهار داشت: این اردو با شرکت 140 نخبه فرهنگی صبح امروز در منطقه گردشگری اخلمد برگزار شد. 
وی افزود: برگزاری جلسات گفتمان، برگزاری کارگروه‌های آموزشی اجرای مسابقه و اهدای جوایز از جمله برنامه‌های این اردوی فرهنگی است. 

دبیر اجرایی اوقات فراغت چناران ادامه داد: در این اردو با حضور مستمر سرپرست اداره تبلیغات اسلامی چناران برگزار می‌شود. 
وی همچنین از برگزاری اردوی هسته فرهنگی بصیرت چناران در روستای فریزی خبرداد و گفت: اردوی یک روزه خواهران هسته فرهنگی بصیرت چناران در منطقه ییلاقی فریزی برگزار شد. 
عرفانی افزود: این اردو با شرکت 21 نفر از فعالان و ممتازان هسته فرهنگی بصیرت در منطقه ییلاقی فریزی برگزار شد و اجرای گفتمان، برگزاری کارگروه نشریه و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر از جمله فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی در این اردو بود. 
هسته فرهنگی بصیرت با حضور 25 دختر جوان در پایگاه اوقات فراغت مسجد امام حسن عسگری (ع) چناران فعالیت دارد. 
همچنین نخستین جلسه شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بردسکن امروز با حضور اعضا در محل اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد. 
در این جلسه حسن محمدی رئیس دانشگاه آزاد بردسکن و عضو شورای هیئت‌های مذهبی این شهرستان به نقش روحانیان در بیان شخصیت امامان معصوم اشاره و تصریح کرد: بهترین شیوه تعامل و هم فکری در هیئت‌های مذهبی بهره‌گیری از افراد متشخص و صاحب نظر است که موجب توجه بیشتر هیئت مذهبی به مباحث فرهنگی می‌شود. 
در این جلسه محمدی، به عنوان رئیس شورای هیئت‌های مذهبی و صادق‌پور و رستمی به‌عنوان نایب رئیس و منشی انتخاب شدند. 
در پایان اعضای جلسه با بیان دیدگاه های خود بر همفکری و تعامل بیشتر مسئولان هیئت‌ها در سطح شهرستان برای پیشبرد اهداف فرهنگی مذهبی تاکید کردند. 

منبع


نوشته شده در جمعه 17 دی‌ماه سال 1389ساعت 03:32 ب.ظ توسط محمود| 0 نظر|

Design By : Mihantheme